iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Otobüs Durakları

Otobüs Durakları

Otobüs durağı imalatı alüminyum ve paslanmaz olarak üretim yapmaktayız. Standart otobüs durağı imalatımız dışında müşterinin istekleri doğrultusunda özel tasarım ve boyutlarda otobüs durağı imalatı yapmaktayız. Otobüs duraklarında kullanılan malzeme çeşitliliği ve kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Aynı tasarım ve boyutlarda imalatını yaptığımız otobüs durakları bütcenize uygun olarak malzeme kalitesi değiştirilerek müşterilerimize farklı fiyatlar sunmaktayız. Otobüs durakları, talebe göre tamamı metalden imal edilmektedir. Durakların tavan kısmı ve yan kısımları şeffaf, iskeleti metalden de olabilir. Durağın görünümü dikdörtgen şeklinde olabileceği gibi, oval L biçiminde de olabilir. Otobüs durağının tavan kısmı konopi tipinde de olabilir. Durağın yan kısmına reklam panosu da eklenebilir. Bayrak ve flama direkleri de müşteri taleplerine göre farklı büyüklükte imal edilmektedir.

Dış görünüşü estetik, reklam alanına sahip, raket panolu, sabit veya hareketli olan poster sistemli ayrıca dijital olarak LED ekranlı imal edilebilen, kolay temizlenebilen otobüs duraklarına talep halinde bilgi panoları da eklenebilmektedir. Otobüs duraklarında aynı zamanda ana yapı elemanları, taşıyıcı dikmeler galvanizli, cam aksamı ise güvenlikli ve dayanıklı olması açısından 10 mm özel temperli camlı olarak imal edilmektedir. IP65 su geçirmez elektrik tesisatı. Tüm hammaddeler CE, TSE, ISO sertifikalıdır. Otobüs durağı imalatı istenirse afiş değiştirici sistemli raket pano, LED ekranlı ve Led aydınlatma alternatifleri mevcuttur.

Şehir hayatının yoğun trafiğinde toplu taşıma hizmetinin gün geçtikçe önem kazandığı günümüzde; konumuna ve amacına göre farklı ebat ve özelliklerde olan duraklar, hem bir açık hava reklam mecrası, hem de kamu hizmetindeki şehir mobilyalarıdır. Şehir içinde bulunan ve lansman için kullanılabilen tüm ürünleri teknolojik işçilik ile üretmekteyiz. Tasarımını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerin başında billboard, durak, clp / raket, silindir kule, megalight ve totem gelmektedir. Bunların dışında isteğe ve ihtiyaca özel birçok farklı ürün çeşidi ile de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Günümüzde kent hayatımızda toplu taşıma uygulamasının büyük önem arz ettiği bu dönemde yoğun trafik ve kısıtlı zaman yüzünden yapılabilecek en mantıklı ve doğru şeyin işe giderken kendi aracınız yerine toplu taşıma araçlarından en önemlisi olan otobüsü tercih etmeniz olacaktır. Otobüs beklemek için yapılan otobüs durakları ise burada mühim rol oynamaktadır. Otobüs durakları amacı dışında ayrıca reklam aracı olarak da kullanılmaktadır. Duraklar reklam aracı olarak kullanılsa da ayrıca bir nevi kamu hizmeti vermekte olan şehir mobilyaları olarak da adlandırılır.

Bir önceki yazımız olan Arıtma Tesisleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: