Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Mezbaha Makineleri

Mezbaha Makineleri

En uygun fiyat ve kullanıcı deneyimlerine göre dizayn edilen makinalarımız için bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz yüksek kalite paslanmaz çelik kullanılarak imal edilir. Tasarım ve dizaynı kullanıcı deneyimlerine göre arge çalışmaları sonucu belirlenir. Mezbaha sistemleri makina üretiminde en az personel ve beden gücüne ihtiyaç duyacak şekilde mümkün olan otomatik sistemleri tercih etmekteyiz. Mezbaha tesisi içerisinde teknolojinin imkan verdiği olanakların tamamını kullanmaya özen göstererek et üretimini en zahmetsiz ve hijyenik olarak uygulamanız için sistemleri geliştiriyoruz.

Mezbaha ekipmanları en uygun fiyat ve kullanıcı deneyimlerine göre dizayn edilen makinalarımız için bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz yüksek kalite paslanmaz çelik kullanılarak imal edilir. Tasarım ve dizaynı kullanıcı deneyimlerine göre arge çalışmaları sonucu belirlenir. Mezbaha sistemleri makina üretiminde en az personel ve beden gücüne ihtiyaç duyacak şekilde mümkün olan otomatik sistemleri tercih etmekteyiz. Mezbaha tesisi içerisinde teknolojinin imkan verdiği olanakların tamamını kullanmaya özen göstererek et üretimini en zahmetsiz ve hijyenik olarak uygulamanız için sistemleri geliştiriyoruz.

Hayvan kesimhanelerinde ihtiyacınız olan her aleti portalımızdan bulabilirsiniz. Hayvan kesimhane ekipmanları kategorimizden kesim sırasında lazım olan bütün malzemeleri kısa sürede bulabilir, hemen ilan detaylarını inceleyebilirsiniz. Hayvan kesimhane ekipmanları sayfamızda ürün ararken hiç zaman kaybetmeden zengin hayvan kesimhane ekipmanları ürün çeşitliliği arasından tüm ihtiyacızı karşılayacak hayvan kesimhane ekipmanları kesim aletleri, temizleme aletleri aklınıza gelebilecek tüm ekipmanlar sadece hayvan kesimhane ekipmanları kategorisinde. Satılık hayvan kesimhane ekipmanları, kiralık hayvan kesimhane ekipmanları, sıfır hayvan kesimhane ekipmanları malzemeleri bu sayfada. Sektöründe öncü firmaların hayvan kesimhane ekipmanları çeşitleri, hayvan kesimhane ekipmanları modelleri, ünlü markaların hayvan kesimhane ekipmanları portalımızdaki Hayvan kesimhane ekipmanları kategorisinde.

Mezbaha sistemleri kesimhane, sakatathane, depolama ve et işleme olarak 4 ana grupta toplanabilir. Kesimhane proje aşamasında bu 4 grubun içeriği detaylı olarak ele alınır. Bina dizaynı hayvan kesim kapasitesine göre belirlenir. Kullanılacak mezbaha makinalarının performans ve kapasitesi bu aşamada profesyonel yada standart olarak seçilir. Gerektiğinde robotik mezbaha makinalarıda kullanılabilir. Bu planlama aşamasının önemi müşterinin tam ihtiyacını karşılamak ve ihtiyacından fazla ekipmanı kurmanın yada gereksiz maliyet yüklemenin önüne geçmektedir. Kesimhane tesisinin müşterinin ihtiyacına eksiksiz olarak cevap vermesi açısından Mezbaha proje aşaması mutlaka iyi değerlendirilmelidir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: