iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz su deposu ürünlerimiz sektöründe paslanmaz krom tank, krom su deposu ve paslanmaz krom çelik depo olarak da bilinmektedir. 1986 yılından beri sektörümüzde kazandığımız bilgi birikimimiz ile paslanmaz su deposu sektöründe üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. 200 litreden 100.000 litreye (100 ton) uzanan geniş ürün yelpazesiyle; su, süt, meyve suyu, zeytinyağı, sirke, pekmez, çikolata, kimyasal madde, asit, glikoz ve mazot gibi farklı ürünlerin depolanmasında müşterilerine yeni alternatifler sunmaktayız. Karmod Plastik üretimi paslanmaz su depoları dikey, yatay, silindirik ve prizmatik gibi modellerde, her alana uygun şekil ve büyüklükte üretilmektedir.

Paslanmaz modüler su depoları suyu sağlıklı bir şekilde depolamanıza yarayan paslanmaz depolardır. Tamamen civatalı konstrüksiyondan meydana gelen modüler su depoları,kurulum esnasında kesinlikle kaynak gerektirmez. Kaynak kullanılan depolara göre hem sağlıklı hem ekonomik hem de pratik kuruluma elverişlidir. Modüler yüksek basınçlı preslerde soğuk şekillendirme metodu ile mukavemet kazandırılır. Bu paneller ile yapılan depoların kesinlikle patlama riski yoktur. Değişen teknoloji ve modernleşen kamu binası,kuruluş ve konutlar daha verimli,sağlıklı ve daha şık görünümü itibariyle üretilen Modüler paslanmaz çelik ve galvaniz çelik depolarda yosun ve pas oluşturmaz. Deponun kurulumunda kullanılacak olan civata. pul, somun, vs. paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

Pas ve yosun tutmama özelliği ile suyun kalitesini uzun süre koruyabilirsiniz. Modüler su tanklarının ergonomik yapısı olduğundan kurulum yapılacak yere kolayca taşınabilir, defalarca sökülüp takılabilir, ihtiyaca göre büyültülüp küçültülebilir. Bakım ve onarımı kolaydır gerekli olduğu durumlarda istenen parça birbirinden bağımsız bir şekilde montajı yapılabilir. Standart boyutların dışında özel ebatlarda da üretim yapılabilir.

Paslanmaz su deposu ürünlerimiz AISI 304 kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmektedir. Birleştirmeler argon kaynak ile yapılmaktadır. Depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Paslanmaz çelik malzeme haricinde karbon çelik gibi başka malzemeler kullanılmamakta ve kaliteden ödün verilmemektedir. Türkiye’nin en kaliteli ve en çok tercih edilen depo üreticisi firmamızın ürünlerini incelemek için aşağıda yer alan depo modellerinden istediğinizi seçip, satış danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Ürünlerimiz konutlarda, kamu ile özel kurum ve kuruluşlarda, hastane, otel ve eğitim kurumlarında, alışveriş merkezi, park ve bahçelerde, endüstri, tarım ve hayvancılık tesisleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Paslanmaz depo, paslanmaz su depoları, depolama tankları, reaktörler, karıştırıcılar, pompalar, eşanjörler üretimini ve satışını yapıyoruz. Fabrikamızda isteğe bağlı özel paslanmaz depolama tankı ve su depoları imalatlarımız da yapmaktadır. Fabrika satışlarımız vardır. Su deposu fiyatları hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Özel isteğe göre paslanmaz depolar üretilir. Bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Arıtma Tesisleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: