iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon ev ve binalar hakkında aklımızdaki sorulara yanıt bulabilmek için, öncelikle çelik konstrüksiyonun ne olduğuna bakalım. Çelik konstrüksiyon, bir yapı tekniğidir. Bu teknik, tamamen çerçeveye bağlı bir binanın zemin, çatı ve duvarlarını desteklemek için dikdörtgen bir ızgarada inşa edilmiş dikey çelik tekniğinin gelişmesi, çok katlı binaların ve gökdelenlerin yapımını mümkün kılmıştır. Çelik konstrüksiyon da bir çeşit prefabrikasyon yöntemidir. İnşa edilecek evin ihtiyaçlarına göre önceden hazırlanan çelik konstrüksiyon iskeleti, evi oluşturacak şekile dikilir. Bu da inşaat sürecini hızlandırıcı ve sağlamlaştırıcı bir etki yaratır. Çelik konstrüksiyon evler, fabrika ortamında üretilirler. Demonte yapıya sahiptirler. Teslimat yerinde uzman ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilir. Onlarca çelik ev modeli arasından size en uygun olanı seçtiğinizde, seçtiğiniz modele uygun olarak hazırlanan çelik konstrüksiyon ev yapısının ilk olarak iskeleti üretilir, devamında diğer parçaları demonte olarak üretilir.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden istediğiniz yere evinizi teslim edebiliriz. Çelik evler tek katlı ya da dubleks olabilirler. Yazlık ev, bağ evi, yayla evi ya da günlük yaşam alanlarınız için çelik evler çok uygun tercihlerdir. Betonarme yapılara göre çelik konstrüksiyon ev fiyatları çok daha ekonomiktir. Betonarme bir eve göre çok daha uygun fiyatlara çelik ev sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte çelik evler dayanıklılık konusunda betonarme yapıları aratmazlar. Depreme ve çeşitli deformelere karşı çok dayanıklıdırlar. Uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunarlar. Çelik yapılar, depremde betona göre çok daha dayanıklıdır. İstenen formatta, istenilen ölçüde ile üretilebilir. Taşıma kapasiteleri yüksektir.

Çelik Konstrüksiyon Modelleri

Çevre dostu galvanizli hafif çelik ev üretim teknolojisi ve dönüşümlü malzeme tercihleriyle öne çıkan çelik evler yüksek izolasyonuyla da enerji tasarrufunda maksimum değerlere sahip. Modern üretim tesislerinde sahip olduğu yeni teknolojileri kullanarak üretim gerçekleştiren firmamız yapılarının öne çıkan özellikleri arasında estetik güvenli yapı tasarımı, teknolojik hızlı üretim sistemi, yüksek kalitede uzun ömürlü malzeme kullanımı, kısa sürede yerinde kurulum, ekonomik fiyat ve en önemlisi yapılarının arkasında duran güçlü bir satış sonrası ekip organizasyonunu sayabiliriz. Tamamında uzmanlık ve teknolojinin sunduğu konfor ve güveni bulacağınız çelik evlerle mutlu bir hayata merhaba deyin.

Hem yüksek güvenliğe sahip, hem estetik tasarımlı hem de ekonomik bir ev mi arıyorsunuz? O zaman çelik evler tam size göre. Son yıllarda sunduğu güvenli yaşam alanlarıyla, aynı zamanda farklı tasarımlara da sahip olabilen çelik ev yapıları en çok tercih edilen ev yapıları arasında yer alıyor. Teknik açıdan oldukça kaliteli yapılar olan çelik evler, tasarımları ile de gözünüze hitap eder. Sahip oldukları modüler yapıları ile kolayca taşınabilir ve sevk edilebilirler. Dünyanın her yerine çelik ev yapılarımızı karayolu, havayolu ve denizyolu ile çok kısa süreler içerisinde ulaştırabilmekteyiz. Tek katlı, daha uygun maliyetli, küçük ve kullanışlı çelik ev tasarımı ve üretimi mümkün olduğu gibi, çok farklı estetik tasarımlara sahip, lüks ve konforlu iki katlı ya da üç katlı çelik villa üretimi de mümkündür. İstediğiniz her araziye uygun olarak, şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe yaşam alanlarına çelik ev ile sahip olabilirsiniz.

Çelik konstrüksiyon ev beraberinde pek çok faydayı da getirmektedir. Bu faydalar arasında depreme karşı dayanıklılık, kolay monte edilebilirlik, hata payında düşüklük, tasarruf, yıldırım riskinin az olması ile işi ve ses yalıtımı yer almaktadır. Hiç kocaman bir binaya bakıp, “Bu nasıl oluyor da ayakta kalabiliyor?” diye düşündünüz mü? Ya da kimi deprem bölgelerindeki yapılar nasıl deprem esnasında hasar bile almadan kurtulanılıyorlar, merak ettiniz mi? Sorunuzun cevabı çelik konstrüksiyon içerisinde yer alıyor olabilir. Çelik konstrüksiyon ev mantığı ile inşaat sektöründe ön plana çıkan bir takım özellikler, bu evleri depreme karşı dayanıklı hale getirmelidir. Bu özellikler hafiflik, homojenlik ve esnekliği kapsamaktadır. Her bir özelliği ve çelik konstrüksiyon ev tasarımlarına kazandırdıkları avantajları şu şekilde açıklayabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Ferforje İmalatı başlıklı makalemizde ferforje atölyesi, ferforje cumba fiyatları ve ferforje demir fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.3]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: