iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Ferforje İmalatı

Ferforje İmalatı

Yenilenen dekorasyon trendleri ile özellikle binalarınızın dış cepheleri ile ilgili alternatifler sunuyoruz. İç cephe dekorasyonunda olduğu gibi dış cephe dekorasyonlarında da oldukça dikkat çeken ferforje lazer kesim kapı modelleri binalarınızın dış cephesini süslemektedir. Lazer kesim tekniğinin etkisi ile metallerin işlenmesi daha kolay olduğu için dekorasyonlarda ferforje lazer kesim kapı birçok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Dış cephelerinize şık bir görüntü sağlayan ferforje lazer kesim kapı ve korkuluk modelleri, tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Bu sayede uzun süre kullanım fırsatı sunmaktadır. Sistemlerimizin sağladığı avantajlar ile kolayca şekillenen metaller, şık görünümleri ile binalarınızın iç ve dış dekorasyonunu sağlar.

Ferforje elemanlarının ölçülerine göre bina, mekân ve yerin konseptine ve stiline uygun kompozisyon araştırmaları yapılır. Kompozisyon araştırmalarının sonucunda teknik verileri ile birlikte ayrıntılı taslak çizimler yapılır. Birçok uygulama için geçerli olan ayrıntılı ölçüsel, şekilsel ve fonksiyonel çizim yapılır. Ölçümlendirilen parçalar hazır ya da sonradan yapılmış motifsel elemanlara uyacak şekilde kesilir. Malzeme ölçülendirip kesildikten sonra kalıp kullanılarak şekillendirilirek ferforje imalatı tamamlanır.

Ferforje Kapı İmalatı, Ferforje Korkuluk Merdiven, Pencere, Balkon Modelleri

Ferforje, mimari etken olarak dış mekan tasarımlarında bahçe avlusu, bina kapısı, avlu kapısı, pencere, balkon ve merdiven korkuluğu yapı elamanları, oturma takımları ve fıskiye olarak kullanılmaktadır. Restaurant, kafe gibi müşteri odaklı ve yoğun müşteri trafiği bulunan işletmelerin dış mekan masa, sandalye ve bahçe korkulukları için uzun yıllar kullanılabilen, dayanıklı ve görsel tasarımı etkileyici ferforje tasarımları üretiyoruz.

Ferforje, mimari eleman olarak dış mekanlara nazaran bazı farklılıklarla iç mekanlarda kullanılmaktadır. İç mekanlarda merdiven korkuluğu, avize, oturma takımı, yatak başlığı, ayna çerçevesi, şamdan, dekoratif masa, sandalye gibi eşya tasarımlarında kullanılmaktadır. Restaurant, kafe gibi müşteri odaklı ve yoğun müşteri trafiği bulunan işletmeler için uzun yıllar kullanılabilen, dayanıklı ve görsel tasarımı etkileyici ferforje tasarımları üretiyoruz. Dayanıklı bir yapıya sahip olan ferforje lazer kesim kapı ve korkuluk sistemleri binaların dış cephe dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Benzersiz bir şıklık sunan ferforje lazer kesim kapı ve korkuluk modelleri, ürünlerin her alanda kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Uzun ömürlü ve dayanıklı olan ferforje lazer kesim kapı ve korkuluk ürünleri yağmur, kar ve nem gibi zorlu olan hava koşullarında bile paslanmaz bir yapıya sahiptir. Bu sayede uzun yıllar ferforje lazer kesim kapı ve korkulukları kullanabilirsiniz. Dış cephelerinize hareket kazandıran lazer motifler özellikle de güneşli havalarda parıldamaktadır. Özel siparişlere göre hazırlanabilen ferforje lazer kesim kapı ve korkuluk modelleri ile sizlerde evlerinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Müşteri beklentileri doğrultusunda işleriniz projelendirip uygun maliyet ile sizlere sunmaktayız. İşleriniz büyük küçük diye ayırt etmeksizin mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki yapılan iş sayısı değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimiz bizi tavsiye edecektir.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Paslanmaz başlıklı makalemizde dekoratif paslanmaz çelik izmir, maxiflow dekoratif paslanmaz çelik küllük ve paslanmaz çelik dekoratif şekilli jülyen meyve sebze soyacağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: