iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Dekoratif Paslanmaz

Dekoratif Paslanmaz

Paslanmaz çelik, mimari ve endüstriyel tasarımların tüm alanlarında, reklamclıkta indoor ve outdoor çalışmalarında, işaret levhalarında, yönlendirme uygulamalarında, metal ve kutu harf kesimlerinde, aydınlatma elemanları uygulamalarında, tekstil ve hazır giyim moda aksesuarlarında, otel ve konaklama tesislerinde, ısıtma ve soğutmaya yönelik projelerde, asansör, kapı, kabin ve buton imalatlarında, mimari projelerde dış cephe, ve iç mekanlarda uygulama kolaylığı, estetik görünüm, tasarım çeşitliliği sebebiyle çok tercih edilmektedir. Ürün gruplarımız, dekoratif paslanmaz, dekoratif metal, renkli paslanmaz, mimari paslanmaz, asansör paslanmaz, siyah paslanmaz, desenli paslanmaz, desenli metal levha, ayna paslanmaz ürünlerinden oluşmaktadır. Türkiyenin her bölgesine toptan ve perakende olarak satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimizin kullanıldığı alanlar; paslanmaz kutu harf, asansör kapısı, asansör kabini, mimari uygulamalar, endüstriyel mutfak sanayii iş kollarında sıklıkla kullanılmaktadır. Desenli paslanmaz çelik ürünlerimizin yanında normal kalite paslanmaz çelik ürünlerimizde bulunmaktadır.

Dekoratif paslanmaz çelik sac, çağımız mimarlarının yaratıcılıklarına ilham veren bir malzemedir. Çeliğin dayanıklılığını desen ve renk seçenekleriyle birleştiren estetik, kaliteli ve güvenli çözümler için aranılan malzeme olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Projeye özel yaratılan, ikinci bir örneği bulunmayan desen seçenekleri mimarlar için sınırsız, özgür bir tasarım ortamı yaratmaktadır. Binlerce firmanın marka levhasında harfler ya da şekiller çeliklerden oluşur. Çünkü çelik yapısı itibari ile uzun süre paslanmadan dayanır ve herhangi bir güç uygulandığında şeklini korur. ellikle dış alanda kullanılan marka levhaları çelikten yapılır ki yağış sebebi ile paslanma yaşanmasın. Ancak çeliklerin harfe ya da herhangi bir şekle dönüşmesi kolay değildir. Lazer kesim teknikleri ile şekillendirilen bu çelik ürünler istenilen boyda minimize edilebilir. Karaca Paslanmaz çelik firması yıllardır bu sektörün içinde hizmet veriyor. Lazer kesim paslanmaz çelik ürünleri sayesinde onlarca firmanın marka ismini hazırlıyor. Uzman kadrosu sayesinde hazırladığı bu ürünler uzun yıllar dayanıklılığını koruyor ve pas kusmuyor.

Lazer Kesim Taşınabilir Paravanlar, Lazer Kesim Duvar Dekoratifleri, Dekoratif Lazer Kesim Panelleri

Paslanmaz çeliklerin lazer kesim teknolojisi sayesinde şekillendirilmesi en çok da insan gücünden tasarrufu sağlıyor. Çünkü hazırlanan programlar sayesinde çelik ürünün istenilen şekilde ve boyda kesilebiliyor olması insan gücüne gerekliliği ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda el ile kesimden kaynaklanan hataların pek çoğu da ortadan kaldırılmış oluyor. Bu da verimliliği artırıyor ve hataların daha az hatta hiç olmamasını sağlıyor. Üstelik yalnızca insan gücünden tasarruf değil, aparat maliyetinden de kurtarıyor. Çeliğin şekillendirilmesi için kullanılan aparat ve kesiciler lazer kesim tekniği sayesinde ortadan kalkmış oldu. Karaca paslanmaz çelik firması da teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak milimetrik çelikler dahi üretebiliyor.

Lazer kesimin en büyük avantajlarından bir tanesi de aynı şekil ve boyutlardaki çeliklerin tek seferde kesilebiliyor olmasıdır. Yani ayarlanan program sayesinde bir defada binlerce parça elde etmek basitleşiyor. Bu da zamandan tasarruf yapmanın en verimli yollarından biri haline geliyor. Üstelik bu işlemler sırasında çeliğin yapısı bozulmuyor ve herhangi bir pürüzlenme yaşanmıyor. Karbondioksit gazının elektrik verilmesi ile kesim teknolojisin oluşması aslında her firmada kullanılan bir teknik değil. Ancak Karaca paslanmaz çelik firması teknolojinin bu ürününü kullanıp profesyonel ekibi sayesinde üst düzey işler ortaya koyuyor. Yalnızca markalaşma alanında değil, inşaat ve dekorasyon sektöründe de adından sıkça söz ettiriyor. Üstelik çelik parçaları istenilen renk ve desenler ile de üretilebiliyor.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: