iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Elektrik Pano İmalatı

Elektrik Pano İmalatı

Firma bünyemizde kendi ekibimizle teknik takım personeli, elektrik şema çizimi, pano dizaynı, sarf malzemelerin tedarik edilmesi, gereken şalt ve otomasyon malzemelerinin boyutlandırılması ve doğru ürün seçimini yapmaktadır. Elektrik pano imalatı ve montajı atölyede tamamlandıktan sonra, fabrika müşteri sahasına gitmeden önce kuru ve sonrasında ıslak testler yapılarak gerekli kontrol tamamlanmış olur. Konusunda uzman ekibimiz ile elektrik panolarının projeleri hazırlanır. Hazırlanan projelere uyumlu elektrik panonun imal edilir. Ülkemizde, elektrik pano imalatı sektörü, gelişen ve değişen dünya teknolojileri karşısında kendini hızla yenileyerek, sektörü dışa bağımlılıktan kurtarıp, ihracata yöneltmiştir. Sektör, sayaç panoları, ana dağıtım panoları, kompanzasyon panoları, transfer panoları, kumanda panoları imal ederek, hem iç piyasanın gereksinimlerini karşılamıştır hem de ihraç etmektedir.

İşyerlerimizde ve evlerimizde elektrik enerjisi vazgeçilmezlerimizdendir. Özellikle evlerimizde elektrikle çalışan aletlerimiz hassastırlar. Bu tür aletlere enerjinin kesintisiz iletilmesi, düşük ya da yüksek akım gitmemesi gerekir. Elektrik panoları enerjideki bu dalgalanmaları düzenleyen aygıtlardan oluşmaktadır. İleride bu aygıtların yüksek voltajlı elektrik enerjisinden etkilenip, çeşitli hasarlara ve yangınlara neden olmaması için, elektrik pano imalatçıları hem malzemelerin kalitesine hem de işçiliğe gereken özeni göstermeliler. Elektrik panosu, elektrik sektöründe en gerekli araçlardan biridir. Bakır kablo olmadan nasıl elektrik iletilemezse, panolar olmadan da elektriği dağıtamazsınız. Bu kadar önemli olan aracın üretilmesi için dikkat ve titizlik gerekmektedir. Pano sadece sigortaların veya sayaçların durduğu kutu değildir. Bunun bilincinde olan imalatçılarımız, AB ölçütlerine uygun TİP testlerini başarıyla geçen panolar imal etmekteler.

Tüm endüstri dalları için anahtar teslim fabrika otomasyon sistemleri kurulumunda çağın gerekliliklerini yakalamıştır. Enerji dağıtım bölümünü modern, güvenilir ve performansı kanıtlanmış ürünlerle desteklemektedir. Yakından takip ettiği teknolojik gelişimleri kurguladığı sistemlerinde güncelleyen şirket, saha haberleşme bileşenlerini, sürücü teknolojisini ve robotik yazılım platformunu bir araya getirerek ölçeklenebilir, kararlı, modüler ve güçlü kontrol sistemine sahip otomasyon panosu ile fabrika üretim proseslerinin yönetimini sağlamaktadır. Böylece uygun performansta, karmaşıklıkta ve maliyetlerde çözüm çeşitliliği sağlamaktadır. Çok sayıda boyutun yönetilmesi, ayrılması ve tüm cihazların mükemmel entegrasyon seviyesinde kurulması imkanı ile en iyi performansı ve kaliteyi garanti etmektedir.

Elektrik pano imalatçılarımız, imal ettikleri alçak gerilim dağıtım panolarıyla, Dünyanın değişik merkezlerindeki AVM’lerin elektrik taahhüt işlerini başarıyla yerine getirmektedirler. Ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip olan sektörde faaliyet gösteren firmalar, uluslararası ihalelere katılıp, işlerini başarıyla yapmaktadırlar. Bu da bize gösteriyor ki sektör emin adımlarla yarınlara doğru gitmektedir. Pano imalatı ve montajı konusunda uzmanlaşmış personeli ve ekipmanlarıyla müşterisine en iyi ve kaliteli hizmeti vermektedir. Panolar imalat ve iç montajları müteakip adım adım ve genel testlerden geçirilip kontrolü yapıldıktan sonra, müşteriye teslim edilir veya müşterinin isteği üzerine yerine montajı ve enstelasyonu yapılır.

Ürünlerimizin malzeme ve işçilik kalitesi gibi, teknik desteğimizi de hiç aksatmadan en hızlı ve kaliteli bir şekilde vermeye her zaman devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Çelik Konstrüksiyon başlıklı makalemizde çelik konstrüksiyon fabrika, çelik konstrüksiyon bağ evi ve çelik konstrüksiyon çatı yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.3]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: