iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:86 Ataşehir / İstanbul

Metal Sac İşleme

Metal Sac İşleme

Levha haline getirilmiş metallerin verilen gene adıdır Sac. Metallerinin endüstriyel halde işlenerek düz hale getirilmesidir aynı zamanda sac. Sanayi alanında bir çok noktada işlenerek kulanılan sac çeşitli iş sahalarında bir çok avantajları bulunmaktadır. Firmamız kendi imalat bünyesinde sac işleme merkezi ile sektörün ihtiyacına karşılık vermektedir. Lazer kesim sac işleme işlerinde İstanbul başta olmak üzere ulusal anlamda üretim yapmakta ve özel projelerde de yer almaktayız.

Sac metal imalatı, metal parçalar ve yapılar oluşturmak için birçok farklı işlemi kullanır. Parçalar son derece dayanıklıdır ve son kullanım uygulamaları için idealdir. Neredeyse tüm endüstriler havacılık, otomotiv, tıp, tüketici elektroniği ürünleri ve hizmetleri için sac imalat kullanıyor. Sac metal işleme, lazer kesim yöntemiyle farklı şekiller oluştururarak saç levhaların kesilmesini, bükülmesini ve kaynaklanmasını içeren bir imalat yöntemidir. Sac işleme, lazer kesim ve büküm sınıları içinde, CNC işlemeden daha hızlı ve uygun maliyetlidir.

Sac işleme bölümünde basit metal kesmelerden karmaşık ve montaja hazır montaj bileşenlere kadar parçalar üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç profiline göre üretim metodları geliştirerek en uygun çözümleri sunuyoruz. Endüstriyel sac işleme alanında tasarım ve imalat mühendislerimiz ile bu alanda uzmanız. Sadece kendimiz parçalar üretip montaj yapmıyoruz, aynı zamanda daha da geliştirmek veya optimize etmek söz konusu olduğunda sizi destekliyoruz.Metal konstrüksiyon için basit kenar parçalarından ilaç fabrikaları için karmaşık sistem muhafazalarına, ürün yelpazemiz ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Tüm yaygın işleme süreçlerini müşterinin belirlediği kalitede uygulayabiliriz. Bu müşterilerimiz için katma değeri olan mükemmel nihai ürünlerle sonuçlanır.

Uzun yıllardır sanayi sektörüne hizmet veren makine parkurunu genişleterek CNC kesim lazer sac işleme makineleri ile çok daha seri ve sorunsuz hizmetin önünü açmıştır. Sac kesme, eğme bükme ve Cnc plazma işlerinde nitelikli işçilik kalitesi sektöre yön vermekteyiz. Sac işleme merkezimizde taleplerinizin tümüne yanıt verecek yetenekte makinelerimiz ve alanında en uzman personellerimiz sizlere hizmet vermekteyiz İletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşıp sac işleme ve lazer kesim için bizden teklif alabilir ve soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sanayi ve ticari alanda Asinox Metal olarak sizlere profesyonel uzman çözümler üretmekteyiz. Tüm ihtiyaçları karşılayacak makine parkurumuzla Sizlerleyiz. Lazer kesim işlerinde en iyi sonuçlar için bizi arayınız.

Bir önceki yazımız olan Fason Lazer Kesim başlıklı makalemizde lazer metal kesim ankara, lazer kesim çalışma prensibi ve lazer kesim fiyat hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: